CRYSTAL STRING QUARTET

Ślub to wyjątkowa i piękna chwila, która na zawsze powinna pozostać w pamięci. Proponujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną Ceremonii Ślubnej w Kościele, podczas Ślubu Cywilnego lub Ślubu Humanistycznego, która w subtelny sposób podkreśli wyjątkowość tej chwili.

REPERTUAR:

Repertuar zarówno klasyczny, w tym wielke formy dzieł muzyki klasycznej, lub małe formy najbardziej znanych perełek muzyki poważnej lub repertuar z muzyki filmowej, rozrywkowej i operetkowej.

Marsz weselny - R .Wagner

Aria na strunie G - J. S. Bach

Ave Maria - J.S.Bach

Crystal String Quartet

Kwartet smyczkowy w obecnych składzie działa od 2012 roku.            

Tworzą go absolwentki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach:

Jadwiga Dyla – I skrzypce,

Gabriela Baran – II skrzypce,

Monika Szczepaniak – altówka,

Joanna Zub – wiolonczela.

Kwartet występował na wielu koncertach i festiwalach, a spośród nich wyróżnić można udział w koncercie z okazji Jubileuszu 30 – lecia istnienia Katedry Akordeonu Akademii Muzycznej w Katowicach, Koncercie Promenadowym od Bacha do Beatlesów w Katowicach, Koncert z cyklu Bukiet Róż w Parku Śląskim, Festiwalu Student Art Festival.

Do naszych najcenniejszych doświadczeń estradowych należą koncerty w Studio Koncertowym Polskiego Radia w Katowicach, domach kulturY w Katowicach, Chorzowie, Muzeum w Tarnowskich Górach, jak również w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji w Reptach Śląskich.

.