EDUKACJA MUZYCZNA

CZY NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ROZWIJA INTELEKT DZIECKA?

         Muzyka jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Informacje dotyczące pozytywnego wpływu muzyki na rozwój oraz zdrowie odnajdujemy już w Starożytności. Platon twierdził, że rytm i harmonia wpływa na piękno duszy i ciała. O wpływie muzyki na rozwój dzieci pisał również w swoich dziełach Jan Amos Komeński w XVI wieku, mówiąc, że słuchanie muzyki i nauka łatwych piosenek kształtuje usposobienie dziecka.

         Obecnie edukacja muzyczna jest bardzo zaniedbywana – niewielka ilość muzyki w szkołach powoduje zanik kultury, wrażliwości, czy estetyki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży Agencja Artystyczna All‑Music zaprasza na INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA INSTRUMENTACH takich jak: pianino, keyboard, gitara (elektryczna, klasyczna, basowa), skrzypce, instrumenty dęte oraz LEKCJE ŚPIEWU.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę nauczycieli, a nauka przebiega w bezstresowej atmosferze. Należy pamiętać, że zajęcia te mają wpływ na poprawę koncentracji, uczą logicznego myślenia oraz poszerzają wiedzę muzyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu oraz +48 606 590 325 oraz pisząc na adres e-mail: biuro@all-music.pl.

Najniższe ceny !!!

Zobaczcie naszego facebooka

Miejsca zajęć:

1. Oświęcim ul. Dąbrowskiego 70

2. Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach

3. Andrychów ul. Starowiejska 22b (budynek UP)

4. Zator, Plac Kościuszki 7 (dom parafialny)

Zadbaj o wartościowy rozwój swojego dziecka.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Agencja Artystyczna All-music

tel: +48 606 590 325,

biuro@all-music.pl 

nr konta bankowego:    38 1050 1083 1000 0091 3006 9884   ING BANK ŚLĄSKI

Zapraszamy do przeglądania galerii z występów naszych uczniów 🙂 

POPIS W PISARZOWICACH – STYCZEŃ 2015