ARS BAND

dsc_0320

Ars Band

Szukacie Państwo oryginalnego pomysłu na Wasze wesele? Marzycie o niepowtarzalnym przyjećiu, które zostanie w Waszej pamięci do końca życia?

Poszukujecie muzyki z górnej półki dla podkreślenia uroczystego charakteru tego pięknego wydarzenia?

Proponujemy Państwu zespół najwyższej klasy, złożony z artystów z wyższym wykształceniem muzycznym. Gwarantujący spełnienie wysublimowanych oczekiwań.

Muzyka zarówno do słuchania jak i do tańca. Zespół muzyczny Ars Band, jest to nasza najlepsza propozycja.

Dlaczego Ars band?

  • Muzyka 100% na żywo,

  • Znakomity damsko-męski wokal,

  • 5 osobowy skład

  • Pełne instrumentarium,

  • Muzycy proponują ambitną, niebanalną muzykę dla ludzi zarazem wrażliwych jak i wymagających,

  • Repertuar: muzyka lat 70-tych, 80-tych, współczesne zagraniczne hity, polskie disco polo.

2170-1116-baner-jabcon-01Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Galeria

Bad Grils

Venus

Wiolonczelistka

You`re the One that I Want - Ars Band

BAD GIRLS By Ars Band

Chodź, przytul, przebacz ...

Nie unikaj

Rysowane

Dream A Little Dream Of Me

Zawsze tam gdzie Ty

Marek – wokal, skrzypce, przeszkadzajki, prowadzenie imprezy

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie w klasie skrzypiec. Obecnie Student III Roku Komunikacji Społecznej. Lekcje śpiewu pobierał między innymi u  Elżbiety Zapendoweskiej. Przez 3 lata współpracował z teatrem muzycznym Roma w Warszawie. Marek, to wielokrotny laureat konkursów wokalnych min. : Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Nowa Piosenka w Starym Krakowie” i  we Wrocławiu (Budzik 2001). Marek ma doświadczenia aktorskie dlatego świetnie sprawdza się jako prowadzący konferansjer na wszelkiego rodzaju imprezach muzycznych. W ramach współpracy z telewizją zaangażowany był w wiele projektów występując u boku Anny Dymnej, Ireny Santor, Maryli Rodowicz i  Jacka Wójcickiego. Występował także w  programie Tęczowy Music Box; grał jedną z  głównych ról w musicalu „Piotruś Pan” w reżyserii Janusza Józefowicza w Teatrze muzycznym Roma.

Łukasz – instrumenty klawiszowe, akordeon

Łukasz jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej specjalność „prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych”, a  także Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Szymanowskiego w klasie waltorni, obecnie uczeń VI roku Szkoły Muzycznej II st. im. Ignacego Paderewskiego na wydziale instrumentalnym. Kształci się w zakresie nauki na fortepianie, swój talent muzyczny rozwija również na innych instrumentach tj. akordeon, trąbka oraz wyżej wymieniona waltornia. Udziela się w wielu orkiestrach dętych, zespołach muzycznych.

Kuba – Kontrabas, gitara basowa

 Kuba- świat usłyszał o nim w 2004 roku na Festiwalu Kultur Świata w berlińskim teatrze Volksbuhne. Współpracował tam z legendą niemieckiego punk rocka, Die Goldenen Zitronen. Obecnie student Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim, specjalizacji Muzyka Rozrywkowa, uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku w klasie kontrabasu. Basista, kontrabasista, klawiszowiec. Również autor tekstów i muzyki piosenek artystycznych i kabaretowych, wykonawca. Finalista Konkursu Regionalnego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA, Finalista Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Kabaretowej OSPA.

Tomasz – instrumenty perkusyjne

 Pozytywnie zakręcony maniak instrumentów perkusyjnych oraz motocykli:) Swoją przygodę z muzyką zaczynał od gitary, następnym instrumentem był bas – niestety ta miłość nie trwała zbyt długo. Dopiero gdy zasiadł za perkusją swojego ojca stwierdził,że to jest to! Z początkiem studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej rozpoczął profesjonalną edukację pod okiem perkusisty Filharmonii Krakowskiej Leszka Żurka. W tym czasie grywał w kilku zespołach rockowych na terenie Krakowa. Występował na jednej scenie m.in. z Oddziałem Zamkniętym, Eweliną Flintą. Aktualnie kształci swoją technikę pod okiem wykładowcy Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej – Grzegorza Krawczyka.

 Katarzyna – wokal, wiolonczela, przeszkadzajki.

 Katarzyna, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. Im Karola Szymanowskiego, ukończyła studia na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na wydziale artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, obecnie studentka ostatniego roku Animacji Społeczno- Kulturalnej na Uniwersytecie Śląskim. Lekcji wokalu pobierała m.in. u Barbary Bielaczyc oraz w Studiu Piosenki i Rehabilitacji Głosu „Voice Pless” pod kierownictwem Barbary Brody-Malon.